تبلیغات
خواجه جمالی - مطالب هفته دوم آذر 1393
   به خواجه جمالی روستای امام حسین خوش آمدید
http://www.telegram.me/khajehjamali

سمینار بزرگ خود شناسی با حضور دکتر فرهنگ

در تاریخ  1393/09/09 در مکان مسجد امیرالمؤمنین سمینار بزرگی با موضوع خود شناسی و تعیین هدف با حضور اهالی روستا و همچنین مدعوینی چون بخشدار ، شهردار ، رئیس کلانتری ، فرمانده سپاه همگی از آباده طشک ، مسئول خانه تحول شهرستان نی ریز جناب آقای زمانی برگزار گردید .
این سمینار با موضوع خود شناسی و تعیین اهداف در زندگی شخصی و شغلی با حضور جناب آقای دکتر شاهین فرهنگ استاد فرهیخته و بین المللی کشور برگزار گردید .


ادامه مطلب

کوهنوردی

به مناسبت هفته بسیج جمعی از بسیجیان پایگاه مقاومت شهید حق شناس به همراه فرمانده محترم حوزه شهداء و هیئت همراه طی مراسمی پس از برگزاری دعای ندبه به کوهنوردی در ارتفاعات روستای خواجه جمالی پرداختند . 


ادامه مطلب

برگزاری جشنواره غذا و صنایع دستی بمناسبت هفته ی بسیج توسط پایگاه حضرت معصومه ( س )

جشنواره غذا و صنایع دستی بمناسبت هفته ی بسیج توسط پایگاه حضرت معصومه ( س ) در مکان کتابخانه ی عمومی برگزار گردید که از این نمایشگاه یک روزه حدود 800 نفر از جمله فرمانده محترم حوزه و هیئت همراه بازدید نمودند.ادامه مطلب

درباره سایت

  • روستای خواجه جمالی در شمال شرقی شیراز ، یکی از روستاهای شهرستان نی ریز می باشد فاصله روستا تا شهرستان 110 کیلومتر ، تا بخش آباده طشک 13 کیلومتر ، و تا شیراز 190 کیلومتر است. آب و هوای روستا معتدل می باشد. این روستا به دلیل استقرار در ناحیه کوهستانی، چشم اندازهای بسیار زیبایی دارد. باغات و جنگل ها ی وسیع به ویژه در فصل های بهار و تابستان فضای زیبا ، آرامش بخش و دل نشینی برای گردشگران پدید می آورد .

نظرسنجی

عملکرد سایت از ابتدا تاکنون ؟


تصاویر منتخب 3 دشت لاله های واژگون

خواجه جمالی

فارس . نی ریز . خواجه جمالی

اطلاعات سایت

  • پست الکترونیک: khajehjamali.ir@gmail.com
  • مدیر سایت: آقای جمالی
  • تاریخ امروز:
  • قدرت گرفته از م . ب